Rodzicielskie Poranki

Dziś na tapet wrzucamy kolejne liderki: Anię Żebrowską i Monikę Szymoniak z Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin z oddziału dla dzieci, które przygotowują dla Was Rodzicielskie Poranki.

Dziewczyny już wcześniej prowadziły zajęcia dla dzieci, podczas których proponowały ciekawe warsztaty plastyczne czy ruchowe. Teraz chcą rozszerzyć zakres swoich działań i zaprosić do współudziału specjalistów – logopedów, pedagogów czy psychologów.

Czekamy na Wasze pomysły dotyczące zajęć czy osób, z którymi chcielibyście porozmawiać i zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które już w czwartek (4 marca) o 18:00:

Spotkanie dot. Rodzicielskich Poranków

Transmisja spotkania będzie dostępna również na naszym Facebooku, gdzie możecie przyłączyć się do dyskusji w komentarzach, a także na Youtube: Transmisja Rodzicielskich Poranków

Dołączcie do nas!