Babska Środa z Agnieszką Pajor

Zaczynamy od spotkania z Jarocinianką – Agnieszką Pajor, która ma dwóch synów, wspaniałego męża i stwardnienie rozsiane. Jak jednak sama zaznacza: “mam SM (stwardnienie rozsiane), ale ono nie ma mnie – tak podchodzę do choroby”.

Jak mieć takie podejście do życia mimo trudności losu? Jak poradzić sobie z diagnozą? Jak wygląda na co dzień życie z tą chorobą? Jak to jest być tak wyjątkową kobietą?

Na te i inne pytania na pewno znajdziemy odpowiedź w najbliższą środę, 10 marca o 17:00 – online, ale również stacjonarnie! 

Transmisja wydarzenia będzie dostępna na naszym Facebooku, jednak mamy możliwość zaproszenia Was także do sali Bond w Kawiarni Filmowej i spędzenia z nami kilku chwil. Obecne obostrzenia pozwalają nam na ugoszczenie 12 osób – prosimy o zgłoszenia w wiadomościach prywatnych na naszym Facebooku: Uniwersytet Kultury lub mailowo: kontakt@uniwersytet-kultury.pl. Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Jednocześnie liczymy na przemyślane decyzje i prosimy o kontakt tylko zdecydowane osoby, które wiedzą, że będą mogły pojawić się osobiście.

Jeśli nie uda Wam się zdobyć wejściówek – zaparzcie ulubioną herbatę lub kawę i przyłączcie się do nas online! 

Do zobaczenia i do “zobaczenia”!

Skip to content