Rozdyskutowany Bond

Wracamy do wpisów, w których przedstawiamy liderki projektów.

Za projekt Rozdyskutowany Bond będą odpowiadać Agnieszka Borkiewicz – dyrektorka Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin oraz Gosia Niestrawska z Kina Echo w Jarocinie.

Jeśli szukasz przestrzeni do dyskusji na nurtujące Cię tematy dot. lokalnego środowiska, polityki, chcesz coś zmienić albo posłuchać kogoś, kto ma inny punkt widzenia – Rozdyskutowany Bond jest właśnie dla Ciebie! To miejsce oddajemy w całości Wam – osobom chcącym poprowadzić dyskusję na ważne, lokalne tematy. Liderki pomogą w organizacji, reklamie, dadzą przestrzeń, jednak ostateczny kształt, jaki przybierze spotkanie będzie zależeć tylko od Was!

16 marca (wtorek) o 18:00 spotkamy się online w aplikacji MS Teams i wspólnie zastanowimy się, jakie, ważne dla mieszkańców tematy, wspólnie możemy poruszyć! 

Zachęcamy do udziału w spotkaniu i podzielenia się pomysłami na dyskusje, które odbędą się w sali kameralnej Kawiarni Filmowej, zwanej potocznie Bondem (stąd właśnie nazwa – Rozdyskutowany Bond).

Transmisja wydarzenia będzie również dostępna na Facebooku Uniwersytet Kultury Jarocin – zachęcamy do przyłączenia się do dyskusji w komentarzach.

MS Teams: Rozdyskutowany Bond – Teams

Facebook: Rozdyskutowany Bond – Facebook

Skip to content