Niedziela na Gołębiej

Czerwcowe Targowisko Różności obudziło apetyty na kolejne wyprzedaże tego, co na strychach, w piwnicach, szafach i regałach.
Skoro chcecie sprzedawać i kupować, to czemu nie? Taka jest przecież idea Uniwersytetu Kultury: Wy dajecie pomysły, my przestrzeń i sposobność!

25 lipca od 12:00 na Parkingu PKO przed Kinem Echo można będzie sprzedać, kupić, wymienić się, a może oddać za darmo prawie wszystko! Artykuły wyposażenia wnętrz; meble, zegary, lampy, dekoracje, obrazy, a także wyroby ze szkła i porcelany, rękodzieło, biżuterię, odzież, zabawki, książki, płyty, monety, znaczki itp.
Oszczędzaj środowisko w duchu zero waste!

Tym razem nie będzie rezerwacji miejsc. Każdy, kto przyjdzie będzie mógł się wystawić. Zapewniamy krzesełka, ale reszta już w gestii sprzedawców.

12:00-18:00 – Pchli targ
14:00 – Oko Kalejdoskopu – kino dla dzieci! Filmy z Ogólnopolskiego Przeglądu Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci na Tarasie Kawiarni Filmowej. Szczegóły wkrótce!

Zachęcamy do dołączania do wydarzenia na naszym Facebooku: Niedziela na Gołębiej

Do zobaczenia w niedzielę na Gołębiej!