Pchli Targ vol. 4

Po raz piąty już i (chyba) ostatni w tym roku widzimy się na parkingu PKO przed Kinem Echo by dzielić się, sprzedawać, wymieniać, nie marnować! Pamiętajcie, że idea zero waste jest tutaj najważniejsza.

Może macie książki, które już przeczytaliście i tylko kurzą się na Waszych półkach? Albo ubrania – za małe, za duże, takie, które się Wam znudziły, ale mogą spodobać się komuś innemu? Tygodnie, które zostały do wydarzenia to dobry czas, by przejrzeć szafy i szuflady i dać znalezionym przedmiotom drugie życie!

Oczywiście zapraszamy też wszystkich, którzy coś tworzą i chcą pokazać światu swoje rękodzieło!

Widzimy się w przedostatnią niedzielę października, dokładnie 24.10 od 12 do 18 na parkingu PKO przed Kinem Echo!

Udostępniamy Wam również plakat promujący wydarzenie i zachęcamy do wydrukowania oraz dystrybucji w szkołach, przedszkolach, sklepach, na osiedlowych tablicach – niech wieść się niesie! Jeśli nie macie możliwości druku, kilkanaście sztuk będzie dostępnych w Kinie Echo, zachęcamy do skorzystania.

Zachęcamy do dołączania do wydarzenia na naszym Facebooku: Pchli Targ vol. 4