Szycie Towarzyskie: plecakoworek z koszuli + gumka i opaska

W ramach Ciuchobrania zapraszamy na wydarzenie towarzyszące, jakim będzie Szycie Towarzyskie prowadzone przez Michalinę z marki ZODZYSQ.

Pierwsza odsłona tych spotkań, która odbyła się w ramach Babskiej Środy cieszyła się Waszym ogromnym zainteresowaniem, a przecież Uniwersytet Kultury jest dla Was! Dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i organizujemy kolejne warsztaty z szycia. Tym razem podczas niedzielnego Pchlego Targu i jego edycji specjalnej, czyli Ciuchobrania, będzie można uszyć plecakoworek z koszuli oraz gumki i opaski do włosów.
Rozkład jazdy przedstawia się następująco:
11:30 – plecakoworek
15:00 – gumki i opaski

Zapewniamy wszystkie materiały i maszyny do szycia. Jeśli macie tkaniny, które chcielibyście wykorzystać – zachęcamy też do ich przyniesienia, w duchu zero waste!

Widzimy się w niedzielę, 19 czerwca na tarasie Kawiarni Filmowej.

Uwaga! Na te wydarzenia obowiązują zapisy! Mailowo na kontakt@uniwersytet-kultury.pl lub na naszym Facebooku w wiadomościach prywatnych.

A dodatkowo mamy dla Was świetną informację – od lipca ruszamy z cyklem warsztatów Szycia Towarzyskiego. Już wkrótce więcej informacji, śledźcie nasze media społecznościowe, by być na bieżąco 🙂

WSTĘP WOLNY

Skip to content