Rodzinne Kino w plenerze – wakacje zaczynamy w Bullerbyn

W pierwszą niedzielę wakacji, 26 czerwca, jedziemy wraz z Lisą, Lassem, Bossem, Anną i Ollem do szwedzkiej wioski, którą wyczarowała Astrid Lindgren.

Zapraszamy na pokaz „Dzieci z Bullerbyn”- jego projekcji towarzyszyć będą zabawy, quizy dla całej rodziny, wspólne budowanie domków bohaterów filmu, a Księgarnia na Paderewskiego zadba o książki Astrid Lindren.

Chyba każdy wie, że Bullerbyn to maleńka wioska w Szwecji składająca się tylko z trzech zagród. Mieszka tam sześcioro dzieci, które dzięki swojej pomysłowości przeżywają na co dzień niesamowite przygody i nigdy się nie nudzą. Każde z nich ma głowę pełną niezwykłych pomysłów na to, jak spędzić wakacje w Bullerbyn – najmniejszej i najsłynniejszej wiosce na świecie.

Zapraszamy w niedzielę, 26 czerwca, start o 13:00!
Parking PKO, ul. Gołębia