Tarapaty 2

Tarapaty 2 to historia dla całej rodziny, która mówi o tym, że nie da się uwierzyć w przyjaciela, dopóki nie uwierzy się w siebie. A także o tym, że przyjaźń wystawiona na próbę może stać się jeszcze mocniejsza.

Kiedy z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji – Plaża w Pourville Claude’a Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julki – dzieci muszą odnaleźć obraz i odkryć tożsamość prawdziwego złodzieja. Zgrany duet rozpoczyna śledztwo, ale na horyzoncie pojawia się Felka, zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty. Opowieść o zazdrości i zaufaniu przeplata się z rozwiązywaniem zagadki kryminalnej.

Kino Echo Jarocin
ul. Gołębia 1
63-200 Jarocin

29.05.2022
godz.: 12:00

Клопоти 2

Клопоти 2 це фільм, який буде цікаво дивитися всім членам сімії. Це історія про те, що спочатку треба повірити у себе, щоб можна було повірити іншим, навіть друзям. Фільм також про те, що завдяки випробуванням дружба стає міцнішою.

Коли в Народному Музеї у Познані зникає перлина колекції – картина Клода Моне Пляж у Пурвіль а у крадіжці звинувачують тітку Юльки – діти вирішують знайти картину та справжнього злодія. Юлька та Олег згідно починають розслідування, але з’являється 12-річна Фелька та починаються клопоти. Це історія про ревнощі, довіру та перш за все про кримінальну загадку.

Kino Echo Jarocin
ul. Gołębia 1