Szycie Towarzyskie OPEN

Lubisz szyć? A może nie umiesz, ale zawsze chciałaś/eś się nauczyć? “Maszyna do szycia” brzmi równie skomplikowanie, co ciekawie? Chcesz przerobić starą bluzkę, zwęzić spodnie albo uszyć coś całkiem od nowa? Wpadnij na Szycie Towarzyskie! 

Zapewniamy sprzęt, materiały, fachową obsługę i pomoc od Michaliny z marki ZODZYSQ oraz świetne towarzystwo. W przestrzeni Kawiarni Filmowej poznasz tajniki szycia i wypijesz pyszną kawę, bo przecież można połączyć przyjemne z pożytecznym.

Jak zwykle spotykamy się w duchu zero waste – przynieś ze sobą tkaniny, którym możesz dać drugie życie, przerób ubrania, które kurzą się w Twojej szafie, zasługują jeszcze na trochę słońca!

Szycie Towarzyskie będzie odbywać się cyklicznie, co dwa tygodnie. Podczas każdego pierwszego spotkania w miesiącu szyjemy co nam się żywnie podoba, przerabiamy stare ciuchy, a w drugą środę tworzymy własnoręcznie od nowa: kosmetyczki, plecaki, torby – co tylko będziecie chcieli. Jesteśmy otwarci na propozycje, dlatego wpadnijcie na pierwsze spotkanie – podyskutujemy i wspólnie ustalimy plan działania 🙂

Koszt jednych zajęć: 40 zł/os. W ramach tej kwoty zapewniamy sprzęt i materiały niezbędne do szycia.

Ze względu na limit miejsc obowiązują zapisy – zgłoszenia w wiadomościach prywatnych na naszym Facebooku lub Instagramie oraz mailu: kontakt@uniwersytet-kultury.pl

Czekamy na Was 14 września od 18:00 w Kawiarni Filmowej!

Skip to content