Rodzicielskie Poranki w Kinie Echo

Większość wydarzeń Uniwersytetu Kultury skierowana jest do osób dorosłych. Nie zapominamy jednak o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta i okolic i dla nich też przygotowujemy interesujące wydarzenia!

Podczas tegorocznych ferii (i nie tylko) dzieciaki świetnie bawiły się w Kinie Echo zostając detektywami jak Maja i Lasse, szukając skarbów z Kurokotem czy przenosząc się do starożytnego Egiptu.

2 lutego wylądowaliśmy w starożytnym Egipcie, gdzie była szansa sprawdzić jak mumie radzą sobie we współczesnym świecie!

Nie zabrakło także pół kurczaka, pół kota, który wraz z dzielną Nel wybrał się, by ratować królestwo Mgiełkogrodu z rąk przebiegłego Tristana… A my musieliśmy uważać na pułapki pozostawione podczas podchodów dla dużych i małych.

25 lutego odbyły się kinowe podchody z Lassem i Mają. Na dzieciaki w Kawiarni Filmowej czekały zagadki i rebusy do samodzielnego rozwiązywania po każdym seansie filmowym.