Szycie Towarzyskie – plecakoworki

Szycie Towarzyskie cieszyło się Waszym ogromnym zainteresowaniem, dlatego postanowiłyśmy zorganizować jeszcze jedne DARMOWE zajęcia w ramach Uniwersytetu Kultury. Tym razem zapraszamy osoby, które miały już styczność z maszyną do szycia, choćby na naszych zajęciach.

A co uszyjemy? Plecakoworki! Na zakupy, przejażdżkę rowerową, do szkoły, na basen, dla przedszkolaka i dla dorosłego! Zapewniamy sznurki oraz małą selekcję materiałów – zachęcamy do przyniesienia swojej tkaniny, koniecznie nierozciągliwej. Oprócz tego, jak zawsze mamy sprzęt i materiały niezbędne do szycia oraz fachową pomoc Michaliny 🙂

Obowiązuje limit miejsc! Możemy przyjąć 6 osób, ponieważ tyloma maszynami dysponujemy, ale zapisz się, jeśli masz swoją maszynę. Maksymalna ilość uczestników/uczestniczek to 8 osób.
Zapisy przyjmujemy przez wiadomość prywatną.