Babskie Środy

Tym wpisem rozpoczynamy serię tekstów, w których przedstawimy liderów projektów, jakie będą odbywać się w ramach Uniwersytetu Kultury.

Nie bez powodu pierwszą osobą jest Zuzanna Borowczyk – liderka projektu Babskie Środy – ponieważ konsultacje w sprawie tego projektu już się odbyły!

Zuza jest pomysłodawczynią spotkań z kobietami, które prowadzi od 2019 roku. Dzięki niej miałyśmy okazję poznać nieco bliżej dyrektorkę Biblioteki – Agnieszkę Borkiewicz, dyrektorkę Akademii Dobrej Edukacji – Karolinę Maćkowiak, fotografkę Martyna Antczak czy reżyserkę filmu “365 dni” Basię Białowąs oraz obejrzeć ciekawe, kobiece filmy w przestrzeni Kawiarnia Filmowa w Jarocinie. Teraz to od Was zależy, jakie dziewczyny dołączą do tej listy!

Transmisja spotkania, podczas którego rozmawiałyśmy, z kim chciałybyśmy się spotkać w ramach Uniwersytetu Kultury jest dostępna na naszym Facebooku: Konsultacje dot. spotkań z kobietami – Babskie Środy

Pojawiło się wiele ciekawych propozycji, natomiast wciąż jesteśmy otwarci na współpracę! Jeżeli macie jakieś propozycje, napiszcie do nas maila: kontakt@uniwersytet-kultury.pl lub skontaktujcie się bezpośrednio z Zuzą na Facebooku lub przez mail: borowczykzuzanna@gmail.com

Skip to content