Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży

Zapraszamy na kolejną edycję Targów książki dla dzieci i młodzieży! Pierwsza niedziela września, ostatni podmuch wakacji, ale jedną nogą już w szkole. To dobry czas, żeby uzupełnić domowe biblioteczki oraz skorzystać z przygotowanych atrakcji, na które zaprasza również Księgarnia na Paderewskiego. A co mamy w planach? Sprawdźcie sami!

12:00 – koncert bajkowy dla dzieci(piosenki z musicali: Madagaskar, Księga Dżungli, Koziołek Matołek) w wykonaniu Artystów Teatru Muzycznego z Poznania

14:30 – zabawy sensoryczne dla maluchów (książka sensoryczna – spotkanie z terapeutką i mamą Blanki i Filipa, Anią Kamieniarczyk)

16:00 – spotkanie z Justyną Suchecką – rozmawiamy o książce dla młodzieży “Nie powiem Ci, że wszystko będzie dobrze”

Podczas targów będzie dostępna wystawa “Poczytaj mi mamo”, a swoją ofertę zaprezentują wydawnictwa: Nasza Księgarnia, Zielona Sowa, Czu Czu, Jaguar, Aksjomat, Harperkids, Media Rodzina, Dwie Siostry, Zakamarki, Agora.

Czekamy na Was na parkingu PKO przed Kinem Echo w Jarocinie w niedzielę 4 września od 12 do 17.