Jarmark Świąteczny na Gołębiej

Zbliża się grudzień, wraz z nim święta, ale zanim, jak co roku – zapraszamy na Jarmark Świąteczny na Gołębiej!

W tym roku na parkingu PKO przed Kinem Echo będzie czekać na Was aż 37 wystawców!

Na stoiskach znajdziecie wyroby rękodzielnicze, makramy, poduszki, świąteczne ozdoby, akcesoria dla dzieci, wyroby z drewna, kartki, ręcznie malowane meble i wyroby drewniane, kubki porcelanowe, świece sojowe, akwarele i rysunki piórem, biżuterię, ręcznie malowaną odzież i buty. Nie zabraknie także produktów spożywczych: miody i produkty pszczele, wyroby mięsne, sery, jogurty, owocowe wina, syropy, pierniki, słodycze i wiele innych do spróbowania i kupienia już 4 grudnia od 11:00 do 17:00!

Jak na Jarmark Świąteczny przystało – będzie oczywiście Św. Mikołaj. Wraz z jego przybyciem odbędzie się Piernikowa Loteria z niespodziankami.

Nie martwcie się o pogodę – atmosferę rozgrzeje Uliczny Teatr Ognia Anthony Street.

Rozpiska godzinowa:

11:00 – rozpoczęcie Jarmarku