Pchli Targ – Ciuchobranie

Rok temu dzięki Targowisku Różności powstała lokalna tradycja: spotkanie tych, co chcą sprzedać coś co wykonali sami, z tym, którzy szukają czegoś oryginalnego, tych , którzy już nie potrzebują z tymi, którzy poszukują.

Na pierwsze urodziny Pchlego Targu, ogłaszamy wydarzenie specjalne: CIUCHOBRANIE.
Szukasz sukienki na wesele kuzyna? Masz 3 jeansowe kurtki, wszystkie takie same? Twoje dziecko już wyrosło z ciuszków? Zaraz zostaniesz mamą, a nie chcesz kupować śpioszków na raz?
Na Gołębiej znajdziesz wszystko, a na dodatek nasza niezawodna stylistka: Mariola Długaszek pomoże Ci dobrać, wybrać i kupić ciuchy i dodatki, w których będziesz wyglądała jak milion dolarów.

Nie zabraknie naszych rękodzielników z biżuterią, dodatkami i akcesoriami.

Będzie namiot przymierzalnia, a Fachowa Krawcowa przy swoich maszynach będzie pomagać wprowadzać poprawki krawieckie na miejscu.

Ponadto w ramach tego wydarzenia odbędą się warsztaty Szycia Towarzyskiego z Michaliną z marki ZODZYSQ. Zachęcamy do zapisów: https://fb.me/e/20bgtv9IH

Oszczędzaj środowisko w duchu zero waste.

Jak zwykle nie ma rezerwacji miejsc. Każdy kto przyjdzie będzie mógł się wystawić. Zapewniamy krzesełka, ale reszta już w gestii sprzedawców.

Niedziela, 19 czerwca, godz. 11:00-16:00
Parking PKO, ul. Gołębia

WSTĘP WOLNY

Skip to content