Weekend na tarasie – spotkanie autorskie z Dawidem Waszakiem

Już 2 lipca zapraszamy na taras Kawiarni Filmowej i rozmowę z Dawidem Waszakiem – autorem książek, w których porusza problemy życia codziennego, które nie do końca są oczywiste. Miłość, kariera, marzenia… To wszystko przeplatane jest z zazdrością i rywalizacją. Książki Dawida Waszaka pozostają z czytelnikiem na dłużej. Zagnieżdżają się gdzieś z tyłu głowy i nie pozwalają zapomnieć, dzięki swojemu ukrytemu przekazowi i zaskakujących zakończeniach. Czekają w pamięci każdego czytelnika, aby w odpowiedniej chwili pokazać jak realne jest to co w nich przeczytaliśmy, uświadamiając nam wtedy, że problemy poruszane w powieściach otaczają nas na co dzień. Otwierają nasze oczy, pozwalają nam spojrzeć dalej.

Dawid Waszak urodził się w 1989 roku w Jarocinie. Tak dorastał, uczył się, pracował i pisze. Z wykształcenia handlowiec. Oprócz książek tworzy również felietony i scenariusze.

Autor w wolnych chwilach to czytelnik, kinoman, mężczyzna, który uwielbia poczuć wiatr we włosach i obserwator, który uważa, że wspaniałe historie są wokół nas. Trzeba je tylko dobrze opowiedzieć.

Agata Zielińska-Zaworska, która poprowadzi spotkanie z pewnością zapyta Dawida o “Wszystko, czego nie miała”, czyli najnowszą pozycję autora.

Czekamy na Was na tarasie Kawiarni Filmowej w sobotę 2 lipca o 16:00!

WSTĘP WOLNY

Skip to content